جزییات خبر

دوشنبه / ۲۶ آبان ۱۳۹۹ / ۱۴:۱۶
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۸۵۸۴
گزارشگر : ۹۵

واگذاری پرونده مددکاری ۱۳۸۶۳ سالمند به مراکز نیکوکاری استان کرمانشاه

(دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹) ۱۴:۱۶

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه از برون سپاری خدمات مددکاری و حمایتی کمیته امداد به ۵۰ مرکز نیکوکاری در استان خبر داد و گفت: هم اکنون پرونده مددکاری ۱۳ هزار و ۸۶۳ خانوار نیازمند در استان به مراکز نیکوکاری واگذار شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، کیومرث رحمتی پور، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: هم اکنون بیش از ۸۰ هزار خانوار با جمعیتی حدود ۲۰۰ هزار نفر تحت حمایت این نهاد هستند.
رحمتی پور با بیان اینکه به هر خانوار تحت حمایت یک مددکار خدمات مددکاری و حمایتی ارائه می دهد، عنوان کرد: این نهاد بخشی از پرونده های مددجویی را به دلیل حجم بالای پرونده های حمایتی هر مددکار، چابک سازی سازمانی و همچنین ارتقای کیفیت خدمات حمایتی برون سپاری کرده است.
وی تاکید کرد: در مرحله نخست برون سپاری، پرونده ۱۳ هزار و ۸۶۳ خانوار مددجو در استان به مراکز نیکوکاری واگذار شده است.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه این خانوارها دارای سرپرست سالمند هستند، بیان کرد: ۵۰ مددکار فعال در مراکز نیکوکاری استان عهده دار رسیدگی و ارائه خدمات مددکاری به این خانوارهای مددجو شده اند.
کیومرث رحمتی پور با یادآوری اینکه هر مددکار مراکز نیکوکاری تحت نظارت یک مددکار مجرب در ادارات تابعه استان فعالیت می کند، گفت: امیدواریم برون سپاری خدمات مددکاری این نهاد موجب تسریع در فرایند خدمت رسانی به خانوارهای نیازمند شود.
تعداد بازدید : ۱۹۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید