جزییات خبر

شنبه / ۲۴ آبان ۱۳۹۹ / ۱۰:۴۶
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۸۵۱۷
گزارشگر : ۹۵

اختصاص 8 میلیارد تومان اعتبار به مسکن مددجویان کرمانشاهی

(شنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۹) ۱۰:۴۶

مدیر مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از هشت میلیارد تومان اعتبار به منظور تامین و بازسازی مسکن 528 خانوار نیازمند در استان کرمانشاه اختصاص داده شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، مختار خزاعی، مدیر تامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: خدمات عمرانی این نهاد در سرفصل های خریداری، ساخت و تعمیرات منازل مسکونی به خانوارهای تحت حمایت ارائه می شود.

خزاعی افزود: امسال بیش از هشت میلیارد تومان اعتبار به تامین و بازسازی منازل مسکونی مددجویان در استان کرمانشاه اختصاص داده شده است.

وی تاکید کرد: با این اعتبار 528 منزل مسکونی مددجویی در استان ساخت، خریداری و یا تعمیر و بازسازی شده اند.

مدیر مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان کرمانشاه تاکید کرد: یک میلیارد و 613 میلیون تومان از اعتبار مسکن اختصاصی در سال جاری به صورت بلاعوض از محل صدقات و کمک های دولتی تامین و باقی در قالب وام های قرض الحسنه در اختیار خانوارهای مددجو قرار گرفته است.

مختار خزاعی با بیان اینکه تامین مسکن نیازمندان یکی از اصلی ترین رسالت های این نهاد است، ابراز امیدواری کرد: خیران نیک اندیش همچون همیشه یاری رسان این نهاد برای تامین مسکن محرومان باشند.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۳۱۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید