جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۱ آبان ۱۳۹۹ / ۰۸:۴۸
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۸۴۶۱
گزارشگر : ۹۵

خودکفایی اقتصادی ۱۷۰۲ خانوار مددجو در استان کرمانشاه

(چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۹) ۰۸:۴۸

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه از توانمندی و خودکفایی اقتصادی یک هزار و ۷۰۲ خانوار مددجو در هفت ماهه سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، رضا طاهری، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: وام های اشتغال این نهاد به منظور توانمندسازی و خودکفایی اقتصادی به خانوارهای مددجو پرداخت می شود.

طاهری افزود: در هفت ماهه امسال یک هزار و ۷۰۲ خانوار مددجو در استان به خودکفایی اقتصادی رسیده و از چرخه حمایتی این نهاد خارج شده اند.

وی تاکید کرد: این خانوارهای خودکفا شده طرح های اشتغال خود را طی سال های گذشته با دریافت وام های قرض الحسنه اجرا کرده اند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه مددجویان مجری طرح های اشتغال در صورت درآمدزایی مناسب و پایداری طرح خودکفا تلقی می شوند، تصریح کرد: کمیته امداد به منظور توسعه مشاغل مددجویی و در صورت نیاز مجدد مجریان طرح های اشتغال، وام های متمم خودکفایی و اشتغال در اختیار این مددجویان قرار می دهد.

شایسته ذکر است، به گفته رضا طاهری؛ در سالجاری نیز حدود دو هزار و ۶۰۰ فقره وام قرض الحسنه اشتغال با اعتبار ۱۰۸ میلیارد تومان به مددجویان جویای کار در استان پرداخت شده است.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۳۰۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید