جزییات خبر

دوشنبه / ۱۹ آبان ۱۳۹۹ / ۱۲:۲۱
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۸۴۱۹
گزارشگر : ۹۵

پیش بینی پیوستن 37 هزار حامی نیکوکار به پویش ایران مهربان

(دوشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۹) ۱۲:۲۱

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه هم اکنون پویش ایران مهربان با هدف جذب پدران معنوی برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین در حال اجرا شدن است، پیش بینی کرد: تا پایان سالجاری 37 هزار حامی جدید به این پویش مهربانی بپیوندند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: هم اکنون پویش ایران مهربان با هدف جذب پدران معنوی برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین در حال اجرا شدن است.

رخصی با بیان اینکه هم اکنون بیش از هفت هزار یتیم و فرزند محسنین در استان تحت حمایت این نهاد هستند، تصریح کرد: خیران نیک اندیش در هر صنف و شغلی می توانند در پویش ایران مهربان حمایت از ایتام و فرزندان نیازمند محسنین را عهده دار شوند.

وی تصریح کرد: حداقل کمک هر حامی به فرزندان معنوی خود در این پویش 20 هزار تومان است.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه با یادآوری اینکه پیش بینی می شود در پویش ایران مهربان 37 هزار حامی جدید برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین در استان جذب شود، ابراز امیدواری کرد: با جذب این حامیان جدید  تا پایان سالجاری تعداد حامیان ایتام و فرزندان محسنین به بیش از 70 هزار نفر برسد.

محسن رخصی در پایان تاکید کرد: مراجعه به دفاتر کمیته امداد در شهرستان ها و  یا سایت الکترونیکی  ekram.emdad.ir و همچنین تماس با شماره 096887 از درگاه های مشارکت خیران نیک اندیش در پویش ایران مهربان است.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۳۲۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید