جزییات خبر

شنبه / ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۲:۰۲
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۳۸۳۶
گزارشگر : ۹۵

اختصاص یک میلیارد تومان اعتبار برای مراقبت از مددجویان کرمانشاهی در مقابل بیماری کرونا

(شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸) ۱۲:۰۲

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه این نهاد یک میلیارد تومان اعتبار برای مراقبت از مددجویان تحت حمایت در مقابل بیماری ویروسی کرونا اختصاص داده است، گفت: این اعتبار به منظور خرید و تهیه وسایل بهداشتی و دارویی برای مددجویان تحت حمایت هزینه می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به هزینه های بالای بیماران صعب العلاج و خاص تحت حمایت این نهاد، گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور این دسته از بیماران و همچنین مددجویان سالمند و زمین گیر در معرض خطر بیشتری هستند.

رخصی با بیان اینکه این نهاد بیش از یک میلیارد تومان اعتبار برای مراقبت از مددجویان تحت حمایت در مقابل بیماری کرونا اختصاص داده است، عنوان کرد: این اعتبار به منظور خرید و تهیه وسایل بهداشتی و دارویی برای حدود سه هزار و 500 مددجوی تحت حمایت در استان هزینه می شود.

وی با تاکید بر اینکه اعتبار مذکور با اولویت مددجویان بیمار صعب العلاج، خاص، سالمندان و بیماران زمین گیر توزیع می شود، تصریح کرد: همچنین مقرر شده مادران باردار و مددجویان دارای بیماری زمینه ای نیز از این بسته های بهداشتی و دارویی بهره مند شوند.

 مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه تاکید کرد: این نهاد هم اکنون حمایت از حدود 200 هزار نفر در استان را برعهده دارد که از این تعداد بیش از دو هزار و 100 نفر بیمار صعب العلاج ،خاص و زمین گیر و حدود 20 نفر نیز مادران باردار و شیرده هستند.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۳۷۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید