جزییات خبر

سه شنبه / ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۱:۲۳
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۳۷۶۷
گزارشگر : ۹۵
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه عنوان کرد؛

کمک های مردم نیک اندیش پشتوانه خدمت به نیازمندان در 41 سال گذشته

(سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۸) ۱۱:۲۳

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به خدمت چهل و یک ساله این نهاد به نیازمندان و خانوارهای تحت حمایت، گفت: این خدمت به پشتوانه کمک های بی دریغ مادی و معنوی مردم نیک اندیش در مناسبت های گوناگون صورت گرفته که یکی از این مناسبت ها جشن نیکوکاری است که هر ساله در آستانه سال نو برگزار می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محسن رخصی، مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه به ۱۴ اسفند سالروز تأسیس کمیته امداد و چهل و یک سال خدمت و تلاش این نهاد اشاره کرد و گفت: خدمات این نهاد به پشتوانه کمک های مادی و معنوی مردم نیک اندیش به نیازمندان و خانوارهای تحت حمایت ارائه شده است.

رخصی با بیان اینکه کمک های مردمی در مناسبت های گوناگون به نیازمندان اهدا می شود، عنوان کرد: یکی ازاین مناسبت ها جشن نیکوکاری است که هرساله در آستانه سال نو برگزار می شود.

وی با بیان اینکه امسال جشن نیکوکاری در روزهای چهاردهم، پانزدهم و شانزدهم اسفند ماه با شعار "عید را به خانه هایشان ببریم"همزمان با سراسر کشور برگزار می شود، عنوان کرد: 200 پایگاه ثابت و سیار از سوی کمیته امداد و مراکز نیکوکاری طی روزهای برگزاری جشن ملی نیکوکاری در سطح استان مستقر خواهند شد.

رخصی با تاکید بر اینکه این نهاد روش های غیرحضوری و الکترونیکی همانند سامانه پیامکی، کد دستوری و سایت کمیته امداد را به منظور شرکت مردم خیر در جشن ملی نیکوکاری تعبیه کرده است، عنوان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و توصیه‌های وزارت بهداشت، از مردم نیک‌اندیش استان می‌خواهیم برای ارائه کمک‌های خود تا حد امکان از روش‌های غیر حضوری استفاده کنند.

محسن رخصی تاکید کرد: سایت الکترونیکی emdad.ir، اپلیکشن های سکه، آپ و سنا، شماره گیری کد ussd #1*8877* از طریق تلفن های همراه،تلفن گویای ملی نیکوکاری به شماره 096887، شماره حساب 0109390939009 و  شماره کارت مجازی 6037991899939627 نزد بانک ملی از روش های پرداخت غیرحضوری در جشن نیکوکاری به شمار می رود.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با یادآوری اینکه مردم خیر استان در جشن نیکوکاری سال گذشته بیش از هشت میلیارد و 800 میلیون تومان به نیازمندان کمک کردند، تصریح کرد: امیدواریم با مشارکت خوب مردم خیر که همواره یاری رسان این نهاد بوده اند میزان این کمک ها در جشن نیکوکاری امسال به بیش از 10 میلیارد تومان برسد.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۳۷۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید