جزییات خبر

دوشنبه / ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۰:۴۴
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۳۷۳۶
گزارشگر : ۹۵
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه مطرح کرد؛

ارائه خدمات غیرحضوری به خانوارهای مددجو

(دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸) ۱۰:۴۴

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور و توصیه های وزارت بهداشت، گفت: این نهاد به منظور حفظ سلامتی مددجویان تحت حمایت بخش قابل توجهی از خدمات خود را به صورت غیرحضوری به خانوارهای مددجو ارائه می کند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور و توصیه‌های وزارت بهداشت، گفت:این نهاد برای خدمت رسانی مطلوب تر به مددجویان تحت حمایت سامانه خدمات الکترونیکی خود را فعال کرده است.
محسن رخصی با بیان اینکه خدمات حمایتی این نهاد از طریق سامانه اینترنتی e.emdad.ir  به مددجویان تحت حمایت ارائه می شود، تاکید کرد: مددجویان می بایست با مراجعه به سامانه مذکور درخواست خود را به صورت الکترونیکی ثبت و تا حصول نتیجه منتظر بمانند.
وی عنوان کرد: مددکاران این نهاد به درخواست های اینترنتی مددجویان در اسرع وقت پاسخ خواهند داد.
رخصی تصریح کرد: همچنین به منظور کاهش مراجعات مردمی شماره های تماس ادارات مناطق چهارگانه شهرستان کرمانشاه آماده پاسخگویی به مسائل و درخواست های مددجویان تحت حمایت است.
به گفته رخصی شماره های تماس منطقه یک شهرستان کرمانشاه ۳۸۳۹۳۴۵۴ ، منطقه دو۳۸۲۴۸۷۸۸ ، منطقه سه ۳۸۳۷۰۲۸۰ ، منطقه چهار ۳۴۳۳۴۱۸۹ و اداره کل این نهاد ۸-۳۸۲۳۹۴۸۴ است.
مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه تاکید کرد: این نهاد نکات لازم و بهداشتی برای مقابله با بیماری کرونا را نیز از طریق تلویزیون های شهری و بنرهای نصب شده در سطح ادارات تابعه به اطلاع مددجویان می رساند.
تعداد بازدید : ۴۳۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید