جزییات خبر

شنبه / ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۰:۰۶
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۳۶۹۲
گزارشگر : ۹۵
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه اعلام کرد؛

ایجاد ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در ادارات تابعه استان

(شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸) ۱۰:۰۶

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: این نهاد از هفته های گذشته ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا ایجاد و در این راستا بخشنامه‌های لازم را به تمامی ادارات تابعه ابلاغ کرده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محسن رخصی ، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه در راستای سیاست‌های وزارت بهداشت، پیش‌بینی‌های لازم در خصوص پیشگیری از ابتلا به کرونا در کمیته امداد انجام شده، گفت: از هفته های گذشته ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در این نهاد ایجاد و در این راستا بخشنامه‌های لازم را به تمامی ادارات تابعه ابلاغ شده است.

رخصی عنوان کرد: در این ستاد مقرر شده است که به منظور کاهش ریسک انتقال ویروس به مددجویان به ویژه مددجویان سالمند و بیماران صعب العلاج، مراجعه حضوری مددکاران به منازل این دسته از مددجویان غیر از موارد ضروری، کاهش یابد.

وی ادامه داد: همچنین این نهاد برای خدمت رسانی مطلوب تر به مددجویان تحت حمایت سامانه خدمات الکترونیکی خود را فعال کرده است.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه خدمات حمایتی این نهاد از طریق سامانه اینترنتی e.emdad.ir   به مددجویان تحت حمایت ارائه می شود، تاکید کرد: مددجویان می بایست با مراجعه به سامانه مذکور درخواست خود را به صورت الکترونیکی ثبت و تا حصول نتیجه منتظر بمانند.

محسن رخصی تصریح کرد: به منظور کاهش مراجعات مردمی نیز شماره های تماس ادارات مناطق چهارگانه شهرستان کرمانشاه آماده پاسخگویی به مسائل و درخواست های مددجویان تحت حمایت است.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه تاکید کرد: همچنین این نهاد نکات لازم و بهداشتی برای مقابله با بیماری کرونا را از طریق تلویزیون های شهری و بنرهای نصب شده در سطح ادارات تابعه به اطلاع مددجویان می رساند.

شایسته ذکر است،  شماره های تماس منطقه یک شهرستان کرمانشاه 38393454 ، منطقه دو 38248788 ، منطقه سه 38370280 ، منطقه چهار 34334189 و اداره کل این نهاد 8-38239484 است.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۵۳۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید