دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۸ دی ۱۳۹۷ / ۱۲:۰۸
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۶۶۰۷۵
گزارشگر : ۹۵

پرداخت 5.3 میلیارد تومان کمک هزینه جهیزیه به مددجویان کرمانشاهی

(سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷) ۱۲:۰۸

پنج میلیارد و 360 میلیون تومان کمک هزینه جهیزیه از سوی کمیته امداد استان کرمانشاه به مددجویان تحت حمایت این نهاد پرداخت شد.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان کرمانشاه، گزارشی از پرداخت کمک هزینه جهیزیه به مددجویان تحت حمایت ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، کیومرث رحمتی پور، معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: این نهاد به منظور حمایت از ازدواج جوانان نیازمند نسبت به پرداخت پنج میلیارد و 360 میلیون تومان کمک هزینه جهیزیه اقدام کرده است.
به گفته رحمتی پور این کمک هزینه جهیزیه به دو هزار و 749مددجوی تحت حمایت پرداخت شده که 933 نفر از این افراد را نیازمندان ساکن در مناطق محروم تشکیل داده است.
وی افزود: چهار میلیارد و 348  میلیون تومان از مجموع هزینه پرداختی از محل ردیف اعتباری دولت، بیش از 978 میلیون تومان نیز از محل منابع غیردولتی شامل صدقه و زکات و بیش از 18 میلیون تومان از سوی مراکز خیریه پرداخت شده است.
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان کرمانشاه درباره کمک های پرداختی از سوی حامیان طرح اکرام نیز گفت: این حامیان چهار میلیون و 300هزار تومان به صورت نقدی و 12 میلیون تومان نیز غیرنقدی کمک کرده اند.
رحمتی پور از وجود 287 نفر مددجو و نیازمند درصف انتظار دریافت کمک هزینه خرید جهیزیه خبر داد.
وی افزود: مجموع کمک هزینه خرید جهیزیه پرداخت شده به مددجویان و نیازمندان ساکن در مناطق محروم یک میلیارد و 965 میلیون تومان بوده است.
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: 130نیازمند ومددجوی تحت حمایت این نهاد در مناطق محروم استان درصف انتظار برای دریافت کمک هزینه خرید جهیزیه هستند.

تعداد بازدید : ۳۱۳

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید