دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۱۴ مهر ۱۳۹۷ / ۰۹:۲۱
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۶۴۳۹۴
گزارشگر : ۹۵

پرداخت 3 میلیارد تومان کمک هزینه مسکن به مددجویان کرمانشاهی

(شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۷) ۰۹:۲۱

سه میلیارد تومان اعتبار برای ساخت، تکمیل و تعمیر واحدهای مسکونی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد در شش ماه نخست امسال پرداخت شد.

مدیرتامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان کرمانشاه،گزارشی از پرداخت اعتبارات مسکن به مددجویان تحت حمایت این نهاد ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مختار خزاعی، مدیرتامین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: اعتبارات مسکن در حوزه های احداث وخرید مسکن شهری وتعمیرات و بهسازی به میزان سه میلیارد تومان در نیمه نخست سال به مددجویان تحت حمایت تخصیص یافت.
خزاعی با بیان اینکه یک میلیارد و 300 میلیون تومان از این میزان صرف مسکن شهری شده عنوان کرد: مددجویان تحت حمایت علاوه بر بهره مندی از تسهیلات بنیاد مسکن از کمک های بلاعوض کمیته امداد به میزان 15میلیون تومان برای هر واحد برخوردار خواهند شد.
مدیرتامین مسکن و امورمهندسی ساختمان کمیته امداد کرمانشاه افزود: ساخت  120 واحد روستایی آغاز شده که از این تعداد 50 واحد تکمیل شده است.
وی بابیان اینکه طی شش ماه نخست سال قبل102واحد مسکونی در روستا احداث شده گفت: مقایسه این دو دوره زمانی از افزایش 15 درصدی ساخت مسکن روستایی حکایت دارد.

تعداد بازدید : ۲۱۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید