دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۲ تیر ۱۳۹۷ / ۱۱:۲۴
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۶۲۷۶۷
گزارشگر : ۹۵

آغاز اردوهای زیارتی و تفریحی ویژه سه هزار دانشجو و دانش آموز مددجو کرمانشاهی

(سه شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷) ۱۱:۲۴

حدود سه هزار دانش آموز و دانشجو تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه در تابستان امسال به اردوهای زیارتی و تفریحی اعزام می شوند.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه گزارشی از برنامه های اردویی ویژه دانش آموزان و دانشجویان مددجو ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، کامیار جمشیدی، معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: همزمان با آغاز فصل تابستان نخستین گروه های دانش آموزان و دانشجویان مددجو کرمانشاهی به اردوها زیارتی و تفریحی اعزام شدند.

جمشیدی با بیان اینکه در تابستان سال جاری سه هزار دانش آموز و دانشجو تحت حمایت در استان به اردوهای کشوری و استانی اعزام می شوند ادامه داد: بیش از هزار دانش آموز و دانشجو به اردوهای کشوری و باقی این دانش آموزان و دانشجویان نیز به اردوهای داخل استانی اعزام می شوند.

وی بیان کرد: مقصد اردوهای کشوری دانش آموزان و دانشجویان مددجو استان های خراسان رضوی، کردستان، مازندران و گیلان خواهد بود.

جمشیدی افزود: همچنین تا پایان تابستان امسال حدود دو هزار دانش آموز و دانشجو عضو کانون های فرهنگی تربیتی کمیته امداد در قالب اردوهای یک و دو روزه به اردوگاه امام حسن مجتبی(ع)  شهرستان صحنه و سایر اماکن تفریحی استان اعزام می شوند.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه عنوان کرد:برگزاری کارگاه های آموزشی و فرهنگی، مسابقات ورزشی بومی محلی و بازدید از اماکن زیارتی و تفریحی از اصلی ترین برنامه های این نهاد است که طی برگزاری اردوها برای دانش آموزان و دانشجویان مددجو اجرا می شود.

کامیار جمشیدی تاکید کرد: هدف کمیته امداد از اعزام مددجویان به اردوهای زیارتی وتفریحی تقویت روحیه نشاط و شادابی، آشنایی با فرهنگ‌های مختلف و ایجاد زمینه مناسب برای تمرین زندگی دسته جمعی است.

شایسته ذکر است، کمیته امداد پیش از آغاز اردوهای دانش آموزی و دانشجویی در سه ماهه نخست سال جاری 280 مادر و دختر مددجو را نیز به مشهد مقدس اعزام کرده است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۴۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید