دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۹ تیر ۱۳۹۷ / ۱۱:۱۲
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۶۲۷۰۴
گزارشگر : ۹۵

اختصاص 671 میلیون تومان کمک مردمی به نیازمندان کرمانشاهی

(شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷) ۱۱:۱۲

671 میلیون تومان از کمک های موردی پرداخت شده به مددجویان کرمانشاهی در سال 96 از محل درآمدها و صدقات مردمی تامین شده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گزارشی از میزان کمک های موردی پرداختی به نیازمندان ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، کیومرث رحمتی پور، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: یک میلیارد و 376 میلیارد تومان کمک ویژه موردی در سال 96 به مددجویان کرمانشاهی پرداخت شده است.

رحمتی پور تاکید کرد: حدود هشت هزار نیازمند مددجو  و غیرتحت حمایت در سال گذشته از کمک های موردی این نهاد بهره مند شده اند.

وی بیان کرد: 671 میلیون تومان از میزان کمک های موردی پرداخت شده به نیازمندان کرمانشاهی از محل درآمدها و صدقات مردمی و باقی از منابع دولتی تامین شده است.

معاون حمایت وسلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه ادامه داد: کمک های موردی به صورت بلاعوض  و به منظور تامین مایحتاج اولیه زندگی، هزینه های درمان، تحصیل، مسکن، ازدواج، خرید  لوازم ضروری منزل و پرداخت بدهی و معوقات بانکی نیازمندان پرداخت شده است.

کیومرث رحمتی پور با اشاره به رسالت این نهاد در توانمندسازی  خانوارهای نیازمند، تاکید کرد: همچنین 109 فقره از کمک های موردی پرداختی در سال گذشته به خودکفایی و توانمندسازی نیازمندان و مددجویان تحت حمایت اختصاص پیدا کرده است.

انتهای پیام
تعداد بازدید : ۲۰۵

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید