دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۵ تیر ۱۳۹۷ / ۱۲:۰۰
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۶۲۶۵۹
گزارشگر : ۹۵

ساخت 60 منزل مسکونی مددجویان زلزله زده با مشارکت دیوان محاسبات

(سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷) ۱۲:۰۰

طی انعقاد تفاهم نامه همکاری با دیوان محاسبات مقرر شد با مشارکت پرسنل این دیوان 60 منزل مسکونی در مناطق زلزله زده برای خانوارهای تحت حمایت ساخت و بازسازی شود.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه در نشست روسای ادارات مناطق زلزله زده گزارشی از اقدامات این نهاد برای بازسازی منازل مددجویان ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسین خدرویسی، مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: پنج هزار و 329 مسکن مددجویی در زلزله آبان ماه کرمانشاه آسیب دیده است.

وی با اشاره به سفر اخیر مهندس فتاح، رئیس کمیته امداد به استان کرمانشاه و افتتاح افتخار آمیز 500 مسکن مددجویی در مناطق زلزله زده، بیان کرد: همچنین در حاشیه این سفر 450 فضای اشتغال و 400 سرویس بهداشتی برای خانوارهای مددجو ساخت و واگذار شده است.

خدرویسی با تاکید بر اینکه هم اکنون کار ساخت بیش از سه هزار مسکن مددجویی در مناطق زلزله زده استان آغاز شده، افزود: افتتاح و واگذاری 500 منزل مددجویی در سفر اخیر مهندس فتاح گام نخست این نهاد در بازسازی تمامی منازل آسیب دیده مددجویان زلزله زده است.

وی با یادآوری اینکه منازل مددجویان پس از دریافت تسهیلات و کمک های بلاعوض دولت با مشارکت خیران نیکوکار تکمیل می شود، عنوان کرد: کمیته امداد برای ساخت و تکمیل 60 منزل مسکونی مددجویان زلزله زده با دیوان محاسبات نیز قرارداد همکاری منعقد کرده است.

مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: این منازل مددجویی با مشارکت و کمک های پرسنل این دیوان ساخت و بازسازی شده اند و کار ساخت این منازل اکنون در مراحل پایانی است.

وی تاکید کرد: این نهاد آمادگی دارد در صورت اعلام موافقت دیوان محاسبات آیین واگذاری و افتتاح این 60 منزل مددجویی را در نیمه دوم مرداد ماه امسال برگزار کند.

انتهای پیام  

 

تعداد بازدید : ۳۱۸

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید