دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۴ تیر ۱۳۹۷ / ۱۲:۰۸
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۶۲۶۳۲
گزارشگر : ۹۵

اختصاص 4.5 میلیارد تومان اعتبار به بازسازی فضاهای اشتغال مددجویان زلزله زده

(دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷) ۱۲:۰۸

تاکنون چهار میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار به ساخت و بهسازی 308 فضای اشتغال دامی متعلق به مددجویان زلزله زده استان کرمانشاه اختصاص داده شده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه گزارشی از روند بازسازی فضاهای اشتغال مددجویان زلزله زده ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رشید جلیلیان، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: بیش از دو هزار و 400 فضای اشتغال دامی متعلق به مددجویان تحت حمایت بر اثر زلزله هفت و سه دهم ریشتری آبان ماه کرمانشاه آسیب دیده است.

جلیلیان افزود: تاکنون چهار میلیارد و 500 میلیون تومان اعتبار به ساخت و تعمیر 308 فضای شغلی و اجرای مجدد طرح های اشتغال مددجویی اختصاص داده شده است.

وی عنوان کرد: یک میلیارد و 500 میلیون تومان از این اعتبار از محل کمک های امداد و سه میلیارد تومان نیز از محل کمک های بلاعوض بنیاد برکت تامین شده است.

وی با بیان اینکه هم اکنون کار بازسازی فضاهای اشتغال مددجویان زلزله زده آغاز شده است، بیان کرد: کار ساخت و تعمیرات 95 فضای شغلی در مناطق زلزله زده به پایان رسیده و باقی این فضاها در مراحل اجرای سقف، دیوار چینی و پی ریزی هستند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با یادآوری اینکه 41 مجری طرح شغلی دامپروری در استان نیز  در زلزله دام های خود را از دست داده اند، عنوان کرد: این مجریان مجددا دام های خود را با کمک این نهاد تامین و طرح های شغلی خود را از سرگرفته اند.

رشید جلیلیان با تاکید بر اینکه کمیته امداد در روند ساخت و بهسازی فضاهای اشتغال مددجویان جهش چشمگیری داشته است، گفت: دیگر فضاهای شغلی آسیب دیده مددجویان در مناطق زلزله زده با کمک این نهاد ساخته و تعمیر می شوند.

انتهای پیام
تعداد بازدید : ۲۴۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید