دکمه موبایل منو

جزییات خبر

پنج شنبه / ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۹:۱۱
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۵۷۴۸۸
گزارشگر : ۶۷
در سال های 94 و 95 انجام شد

کمک 2 میلیارد تومانی تشکل بانوان نیکوکار به نیازمندان کرمانشاهی

(پنج شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۶) ۰۹:۱۱

هم اکنون حدود دو هزار بانوی امدادیار به صورت داوطلبانه با مراکز نیکوکاری استان کرمانشاه و کمیته امداد همکاری می کنند.

معاون توسعه مشارکت های کمیته امداد استان کرمانشاه (22 شهریور) در جلسه تخصصی گزارشی از چگونگی و میزان همکاری تشکل بانوان نیکوکار با این نهاد در دو سال گذشته ارائه کرد. 

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، غلامرضا نصوری، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه این نهاد در دو سال گذشته به منظور بهره گیری از ظرفیت بانوان نیکوکار در امر خدمت رسانی به نیازمندان حدود 40 تفاهم­نامه با تشکل بانوان نیکوکار منعقد کرد گفت: هم اکنون با ایجاد این بستر سازی حدود دو هزار بانوی امدادیار داوطلبانه با مراکز نیکوکاری کرمانشاه با این نهاد همکاری می کنند.

نصوری افزود: تشکل های بانوان و مراکز نیکوکار در استان در سال های 94 و 95 حدود دو میلیارد تومان به نیازمندان و مددجویان تحت حمایت کمک کرده اند.همچنین بانوان خیر مراکز نیکوکاری استان کرمانشاه در سال 95 جهیزیه 114 نوعروس نیازمند در استان را به ارزش 141 میلیون تومان تامین کردند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه  گفت: اجرای طرح "تجلیل از دختران و بانوان قرآنی" در سطح مراکز نیکوکاری با هدف تقویت فرهنگ حجاب، تهیه و توزیع هزار قواره چادر مشکی، کتب قران و ادعیه در ماه مبارک رمضان94 و اجرای طرح "مهمانی کریم آل طه علیه السلام" با هدف تأمین نان سفره افطار خانوارهای نیازمند در هفته اطعام 95 از دیگر برنامه های اجرایی تشکل های بانوان نیکوکار به منظور کمک به نیازمندان بوده است.

غلامرضا نصوری ضمن قدردانی از بانوان نیکوکار که همواره به عنوان بازوی توانمند امداد در خدمت رسانی به نیازمندان عمل کرده اند، ابراز امیدواری کرد: این تشکل های همچون گذشته در جشن بزرگ عاطفه های پیش رو یاری رسان این نهاد برای دستگیری از دانش آموزان بی بضاعت باشند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۶۵پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید