دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۸:۰۴
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۵۷۳۷۹
گزارشگر : ۶۷

رشد 174 درصدی نذورات قربانی مردم کرمانشاه

(سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۰۴

ارزش نذورات اهدایی مردم خیر استان کرمانشاه در عید سعید قربان امسال از مرز یک میلیارد و 365 میلیون تومان گذشت.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گزارشی از میزان قربانی و نذورات اهدایی مردم نیکوکار استان در عید قربان سال جاری ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حسین خدرویسی، مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه ارزش نذورات و قربانی های جمع آوری شده در عید قربان امسال از مرز یک میلیارد و 365 میلیون تومان گذشته، گفت: این میزان قربانی و نذورات از 140 پایگاه مستقر شده  و دفاتر این نهاد در شهرستان‌ها جمع آوری شده است.

خدرویسی با یادآوری اینکه در عید قربان سال 95 حدود 487 میلیون ریال نذورات از مردم خیر کرمانشاه جمع آوری شده، افزود: امسال میزان قربانی و نذورات جمع آوری شده در استان کرمانشاه در مقایسه با عید قربان سال گذشته از رشد 174 درصدی برخوردار بوده است.

وی همچنین به آن دسته از کمک های مردمی که در عید سعید قربان به صورت نقد به پایگاه های امداد اهدا شده اشاره کرد و ادامه داد: کمک های اهدای مردم در عید قربان دارای محدودیت شرعی برای مصرف است از این رو این نهاد نذورات نقدی خیران را به گوشت گرم تبدیل و همراه با قربانی های مردم بین خانوارهای نیازمند و محروم در استان توزیع کرده است.

 مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه نذورات و قربانی های مردم استان کرمانشاه در همان روز عید بر اساس اولویت بین خانوارهای نیازمند توزیع شده، ادامه داد: امسال به هر خانوار نیازمند دو کیلوگرم گوشت قربانی اهدا شده است.

حسین خدرویسی ضمن قدردانی از مشارکت خوب مردم خیر استان در عید قربان، ابراز امیدواری کرد: خیران با مشارکت حداکثری در جشن عاطفه های نیز یاری رسان این نهاد برای دستگیری از دانش آموزان نیازمند در آستانه سال تحصیلی جدید باشند.

 انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۰۲پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید