دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۸:۰۶
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۵۷۳۷۰
گزارشگر : ۶۷

اختصاص 6میلیارد تومان تسهیلات به اشتغال مددجویان اسلام‌آبادغرب

(سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۰۶

180 فرصت شغلی زودبازده از ابتدای سال 96 تاکنون برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان اسلام آبادغرب ایجاد شده است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه (20 شهریور 96) در جلسه کارگروه خودکفایی و اشتغال شهرستان اسلام آبادغرب  گزارشی از برنامه های حوزه اشتغال این نهاد ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رشید جلیلیان، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه این استان طی سال گذشته کارنامه درخشانی در بخش جذب اعتبارات به منظور اجرای طرح های شغلی پایدار برای مددجویان به دست آورد گفت: این مهم با همکاری بانک های عامل و دیگردستگاه های اجرایی در استان ممکن شده است.

جلیلیان با اشاره به اینکه 180 فرصت شغلی زودبازده از ابتدای سال 96 تاکنون برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان اسلام آبادغرب ایجاد شده است افزود: حدود دو میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه طی پنج ماهه امسال برای ایجاد فرصت های شغلی در اختیار مددجویان  اسلام آبادغربی قرار گرفته است.

وی عنوان کرد: یک میلیارد و 500 میلیون تومان از میزان تسهیلات اشتغال پرداختی در سال جاری از محل اعتبارات بانک های عامل و مابقی آن از منابع داخلی کمیته امداد تامین و به مددجویان تحت حمایت اعطا شد.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با یادآوری اینکه تا پایان امسال 6 میلیارد تومان اعتبار به منظور اجرای طرح های اشتغال زودبازده برای مددجویان از بانک های عامل این شهرستان جذب می شود تاکید کرد: این میزان اعتبار گامی بلند برای کاهش نرخ بیکاری در منطقه به حساب می آید.

رشید جلیلیان بیان کرد:  هرچند طرح های اشتغال مددجویی با میزان تسهیلات پایین  اجرا می شود اما این طرح ها بیشترین کارآیی و پایداری را در مقایسه با طرح های اجرایی از سوی دیگر  سازمان‌ها و نهادها دارد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۴۵پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید