دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۲:۵۹
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۵۷۳۱۸
گزارشگر : ۶۷
قائم مقام مدیر عامل شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت:

خیران در بازپرداخت اقساط معوق نیازمندان کمک کنند

(یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶) ۱۲:۵۹

خیران و نیکوکاران همچنین می توانند نیازمندان و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد را با بازپرداخت اقساط معوق و یا رفع مشکل ضمانت یاری کنند.

قائم مقام مدیر عامل شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت (16 شهریور96) در نشست تخصصی با شورای اداری کمیته امداد استان کرمانشاه به تشریح اولویت های کاری و فعالیت های اجرایی این صندوق پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محسن سنایی، قائم مقام مدیرعامل شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت با بیان اینکه این صندوق تصمیم به ایجاد شعبات فراوان در کشور همانند سیستم سایر بانک‌ها ندارد گفت: صندوق قرض الحسنه امداد ولایت با ایجاد یک شعبه در هر استان در تحقق سنت پسندیده قرض الحسنه گام بر می دارد.

وی افزود: مبنای کار در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت اجرای بانکداری اسلامی است از این رو این صندوق فعالیت خود را بر پرداخت وام های قرض الحسنه به نیازمندان متمرکز کرده است. 

سنایی با تاکید بر اینکه مددجویان همچون گذشته در اولویت پرداخت وام صندوق قرض الحسنه ولایت قرار دارند گفت:در سال‌های گذشته پرداخت وام در کمیته امداد محدود به مددجویان تحت حمایت بود اما با دستور ریاست کمیته امداد این رویکرد تغییرکرده است. اکنون به افرادی که نیازمندی آنها احراز شود از صندوق امداد ولایت وام پرداخت می‌شود.

وی با اشاره به اینکه خداوند متعال در قرآن کریم از قرض الحسنه به نیکویی یاد برده و برای این سنت پسندیده پاداش زیادی را در نظر گرفته است، ادامه داد: مردم نیکوکار با سپرده گذاری بدون بهره درصندوق قرض الحسنه از بهره و اجر بالای خداوند متعال برخوردار می شوند.

قائم مقام مدیر عامل شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت همچنین به ارائه خدمات بانکداری تمام الکترونیک در صندوق امداد ولایت اشاره کرد و گفت: این با اتصال به شبکه شتاب بانکی خدمات خود را به صورت تمام الکترونیک به مشتریان ارائه می دهد.

وی با اشاره به اینکه منابع مالی صندوق از محل سپرده های خیران و کمیته امداد تامین می شود تاکید کرد: تمامی مدیران و امدادگران باید با هدف توسعه مشارکت های مردمی ، خیران ونیکوکاران را به سوی سپرده گذاری در صندوق هدایت کنند.

قائم مقام مدیر عامل شعب صندوق قرض الحسنه امداد ولایت بیان کرد: خیران و نیکوکاران همچنین می توانند نیازمندان و مددجویان تحت حمایت را با بازپرداخت اقساط معوق و یا رفع مشکل ضمانت یاری کنند.

وی با بیان اینکه سپرده های خیران منبع مهم و اصلی برای این صندوق در تامین وام های قرض الحسنه اعطایی به نیازمندان است، ابراز امیدواری کرد: هموطنان نیکوکار بیشتری به منظور رفع فقر از چهره جامعه در صندوق قرض الحسنه امداد ولایت سپرده گذاری کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۵۰پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید