دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۹:۱۴
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۵۷۲۰۰
گزارشگر : ۶۷

خدمت رسانی گروه جهادی پزشکان در مناطق محروم کنگاور

(چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶) ۰۹:۱۴

گروه جهادی متشکل از پزشکان، دندانپزشکان و چشم پزشکان با حضور در 18 روستا و منطقه محروم شهرستان کنگاور به مردم نیازمند این مناطق خدمت رسانی کردند.

معاون حمایت و سلامت خانواده استان کرمانشاه گزارشی از حضور گروه های جهادی در مناطق محروم استان ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، کیومرث رحمتی پور، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه گروه های جهادی متشکل از خیرانی است که برای رفع مشکلات نیازمندان با نیت خیرخواهانه اقدام به انجام فعالیت های داوطلبانه می کنند، گفت:  یک گروه جهادی پزشکان در چند روز گذشته به 18منطقه محروم و روستای دور افتاده شهرستان کنگاور اعزام شدند.

رحمتی پور عنوان کرد: این گروه جهادی متشکل از پزشکان، دندانپزشکان وچشم پزشکانی بوده که مردم محروم و مددجویان ساکن در این مناطق را به صورت رایگان معاینه کردند.

وی تاکید کرد: گروه جهادی پزشکان اعزام شده با تجهیزات کامل فعالیت خود را بر تامین بهداشت و درمان مردم محروم و نیازمند ساکن در روستاهای دور افتاده شهرستان کنگاور متمرکز کردند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی استان کرمانشاه با یادآوری اینکه پیش از این دو گروه جهادی دیگر نیز برای خدمت رسانی به مردم مناطق محروم شهرستان کرمانشاه و منطقه سرفیروز آباد اعزام شدند، ادامه داد: این گروه ها متشکل از مهندسان و خیرانی بودند که کار احداث منابع آب،احیای انشعابات آب و فاضلاب و ساخت مسجد را  برعهده داشتند.

کیومرث رحمتی پور در پایان با تاکید بر اینکه استان مرزی کرمانشاه از مناطق محروم کشور به شمار می‌رود، ابراز امیدواری کرد که نیکوکاران و گروه‌های جهادی بیشتری در استان کرمانشاه برای زدودن فقر از چهره این استان فعالیت کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۹۷۴پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید