دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۰:۴۸
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۵۷۴۳۵
گزارشگر : ۶۷

برپایی1500پایگاه جشن عاطفه‌ها در استان کرمانشاه

(چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶) ۱۰:۴۸

10 هزار و 400 دانش آموز و دو هزار و 100 دانشجوی نیازمند در استان کرمانشاه برای آغاز سال تحصیلی جدید چشم به راه کمک های مردم خیر هستند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه به تشریح چگونگی برگزاری جشن عاطفه های پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، غلامرضا نصوری، معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه جشن ملی عاطفه ها یکی از طرح های مشارکتی این نهاد است که هرساله در آستانه بازگشایی مدارس برگزار می شود، گفت: این جشن بزرگ ملی امسال با شعار "مهر در انتظار همدلی" برگزار خواهد شد.

 نصوری تاکید کرد: هم اکنون 10 هزار و 400 دانش آموز و دو هزار و 100 دانشجوی نیازمند در استان برای آغاز سال تحصیلی جدید چشم به راه کمک های مردم خیر هستند.

وی با بیان اینکه جشن عاطفه های امسال طی دو مرحله برگزار می شود، افزود: مرحله اول این جشن در روز پنجشنبه بیست و سوم  شهریور با استقرار بیش از یک هزار و 500 پایگاه در مساجد، روستاها، مراکز نیکوکاری، میادین و معابر شهری و روز جمعه بیست و چهارم شهریور در مصلاهای نماز جمعه برپا خواهد شد.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه عنوان کرد: مرحله دوم جشن عاطفه ها نیز همزمان با سراسر کشور طی روز چهارشنبه نوزدهم مهرماه در مدارس سطح استان برگزار می شود.

غلامرضا نصوری ادامه داد: همچنین مردم خیر استان کرمانشاه برای شرکت در جشن بزرگ عاطفه‌ها می توانند کد #083*1*8877* از طریق تلفن های همراه شماره گیری کرده و کمک‌های خود را به هر میزانی که می خواهند به دانش آموزان نیازمند اهدا کنند.

نصوری به برنامه سال جاری این نهاد برای هزینه کمک های مردمی جمع آوری شده در جشن عاطفه ها نیز اشاره کرد و گفت: امسال با کمک های مردم در جشن عاطفه ها برای هر دانش آموز یا دانشجوی تحت حمایت یک بسته فرهنگی شامل کیف، نوشت افزار و کفش به ارزش 200 هزار تومان خریداری و پیش از شروع سال تحصیلی در میان آنها توزیع می شود.

وی با یادآوری اینکه مردم خیر کرمانشاه در جشن عاطفه های سال 95 بیش از یک میلیارد و 400 میلیون تومان به دانش آموزان و دانشجویان بی بضاعت کمک کردند، پیش بینی کرد: این میزان کمک در جشن عاطفه های امسال با مشارکت پرشور مردم استان به دو میلیارد و 500 میلیون تومان افزایش پیدا کند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۰۸پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید