دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۸:۰۰
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۵۷۰۹۹
گزارشگر : ۶۷
از ابتدای امسال تاکنون صورت گرفت

اعزام 1100 مددجوی کرمانشاهی به سفر زیارتی مشهد مقدس

(یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۰۰

بیش از دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال اعتبار در تابستان امسال برای اعزام مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه به مشهد مقدس اختصاص داده شده است.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه گزارشی از آمار مددجویان اعزام شده به مشهد مقدس طی پنج ماهه نخست امسال ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، کامیار جمشیدی، معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه بیش از دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال اعتبار در تابستان امسال برای اعزام مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه به مشهد مقدس اختصاص داده شده، گفت: این اعتبار از محل کمک های مردمی و اعتبارات امدادی تامین شده است.

جمشیدی با اشاره به اعزام 160 دانشجوی ممتاز و نخبه علمی و فرهنگی تحت حمایت این نهاد به بارگاه ملکوتی امام هشتم (ع) به مناسبت اعیاد مبارک ذی الحجه،افزود: هزار و 100 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان از ابتدای سال جاری تاکنون به سفر زیارتی مشهد مقدس اعزام شده اند.

وی با یادآوری اینکه برنامه های اعزام مددجویان به سفر زیارتی مشهد الرضا(ع) با هدف غنی سازی اوقات فراغت آنان اجرا می شود، افزود: تاکیدکرد: تعداد زیادی از مددجویانی که با کمک امداد به مشهد مقدس اعزام می شوند زیارت اولی هستند.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه کمیته امداد به منظور اعزام آن دسته از مددجویان تحت حمایتی که تاکنون به هیچ سفر زیارتی اعزام نشده اند؛ نیازمند مشارکت خیران نیکوکار است،ادامه داد: این نهاد به منظور مشارکت خیران در اعزام مددجویان به اماکن زیارتی طرح شوق زیارت را اجرا می کند.

کامیار جمشیدی با ابراز امیدواری به اینکه امسال مددجویان زیادی با کمک های خیران و نیکوکاران به سفرهای معنوی و زیارتی همچون کربلای معلی، مشهد مقدس، قم و جمکران اعزام شوند، عنوان کرد: خیران برای شرکت در طرح شوق زیارت می توانند به دفاتر کمیته امداد در شهرستان ها و یا آدرس الکترونیکی http://shogheziarat.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۴۲پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید