دکمه موبایل منو

فهرست اخبار

حضور 2برابری مددجویان کرمانشاهی در پیاده‌روی اربعین 96
سال گذشته 362 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه در مراسم پیاده روی اربعین شرکت کردند که پیش‌بینی می‌شود امسال مددجویان اعزامی به کربلا نسبت ...
کمک 1.5میلیارد تومانی کرمانشاهی‌ها در جشن عاطفه‌ها
هم اکنون بیش از 10 هزار و 400 دانش آموز و دو هزار و 100 دانشجوی نیازمند در استان کرمانشاه برای آغاز سال تحصیلی جدید در انتظار کمک های مردم خیر هستند.
اجرای طرح سرباز طلبه برای ترویج پرداخت زکات
کمیته امداد برای بهره گیری از ظرفیت بالای روحانیت در امر ترویج زکات می تواند طرح سرباز طلبه را اجرا کند.
ساماندهی ساختار نیروی انسانی کمیته امداد کرمانشاه
160مددکار کمیته امداد وظیفه رسیدگی به پرونده های مددجویی 68 هزار خانوار با جمعیتی بیش از 170 هزار نفر در استان کرمانشاه را برعهده دارند.
تمهیدات ویژه برای بانوان مددجوی کرمانشاهی
کمیته امداد استان کرمانشاه با توجه به جمعیت بالای بانوان مددجو تمهیدات ویژه ای را برای حمایت از این مددجویان وخانوارهای آنها در نظر گرفته است.
1700خیر در صندوق امداد ولایت کرمانشاه سپرده‌گذاری کردند
امسال دو هزار و 392 فقره وام از محل اعتبارات صندوق قرض الحسنه امداد ولایت به مددجویان تحت حمایت در استان کرمانشاه پرداخت شده است.
کمک 2 میلیارد تومانی تشکل بانوان نیکوکار به نیازمندان کرمانشاهی
هم اکنون حدود دو هزار بانوی امدادیار به صورت داوطلبانه با مراکز نیکوکاری استان کرمانشاه و کمیته امداد همکاری می کنند.
برپایی1500پایگاه جشن عاطفه‌ها در استان کرمانشاه
10 هزار و 400 دانش آموز و دو هزار و 100 دانشجوی نیازمند در استان کرمانشاه برای آغاز سال تحصیلی جدید چشم به راه کمک های مردم خیر هستند.
اختصاص 6میلیارد تومان تسهیلات به اشتغال مددجویان اسلام‌آبادغرب
180 فرصت شغلی زودبازده از ابتدای سال 96 تاکنون برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان اسلام آبادغرب ایجاد شده است.
رشد 174 درصدی نذورات قربانی مردم کرمانشاه
ارزش نذورات اهدایی مردم خیر استان کرمانشاه در عید سعید قربان امسال از مرز یک میلیارد و 365 میلیون تومان گذشت.
اجرای 90 فرصت شغلی زودبازه برای مددجویان دالاهویی
300 مشاوره شغلی و یک هزار و 730 نظارت فنی و تخصصی از ابتدای امسال تاکنون بر طرح های اشتغال مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان دالاهو اعمال شده است...
خیران در بازپرداخت اقساط معوق نیازمندان کمک کنند
خیران و نیکوکاران همچنین می توانند نیازمندان و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد را با بازپرداخت اقساط معوق و یا رفع مشکل ضمانت یاری کنند.
هزینه رفع فقر در کرمانشاه بیش از رقم کمک‌های مردمی است
بیش از 12 هزار و 500 دانش آموز و دانشجوی تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه برای آغاز سال تحصیلی 96-97 چشم به راه کمک های مردم خیر هستند.
خدمت رسانی گروه جهادی پزشکان در مناطق محروم کنگاور
گروه جهادی متشکل از پزشکان، دندانپزشکان و چشم پزشکان با حضور در 18 روستا و منطقه محروم شهرستان کنگاور به مردم نیازمند این مناطق خدمت رسانی کردند.
حمایت از 888 مددجوی کرمانشاهی بافنده فرش
بافندگان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه در سال گذشته 695 تخته فرش و گلیم به ارزش حدود شش میلیارد ریال تولید کردند.
اعزام 1100 مددجوی کرمانشاهی به سفر زیارتی مشهد مقدس
بیش از دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال اعتبار در تابستان امسال برای اعزام مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه به مشهد مقدس اختصاص داده شده است.
آمادگی 140پایگاه در عید قربان برای دریافت نذورات خیران
مردم خیر و نیکوکار استان کرمانشاه در عید قربان سال 95 بیش از چهار میلیارد و 874 میلیون ریال نذورات و قربانی به پایگاه های کمیته امداد اهدا کردند.
7 هزار خانوار مددجو فاقد منزل مسکونی
هفت هزار خانوار شهری و روستایی مددجو در استان کرمانشاه فاقد مسکن بوده و مسکن حدود 10هزار خانوار نیز در شهرها و روستاهای استان نیازمند تعمیرات کلی و جز...
تحویل یک واحد مسکونی به خانوار مددجو اسلام آبادغربی
سقف کمک هزینه خرید و نوسازی مسکن برای مددجویان تحت حمایت ساکن در روستاها 150 میلیون ریال و برای مددجویان شهری 250 میلیون ریال است.
حمایت کمیته امداد از 68 هزار خانوار نیازمند کرمانشاهی
هم اکنون 68 هزار خانوار با جمعیتی بیش از 170 هزار نفر در استان کرمانشاه تحت حمایت کمیته امداد هستند که از این تعداد 51 هزار خانوار از کمک معیشت ماهیان...